Hasan Ciftci Ambasadorem inicjatywy Invest in Pomerania

Hasan Ciftci Ambasadorem inicjatywy Invest in Pomerania

Ambasador Invest in Pomerania, Pan Hasan Ciftci, jest współtwórcą i współorganizatorem systemu promocji Turcji w Polsce jak i promocji Polski w Turcji. W 2010 rozpoczął efektywną i owocną pracę na rzecz projektu "Partnerstwa Miast Polskich i Tureckich".

Od lat angażuje się w pozyskiwanie polskich i zagranicznych inwestorów na polski rynek. Bierze czynny udział w promowaniu Polski wśród zagranicznych i polskich studentów, brał udział w projekcie Erasmus i Leonardo Da Vinci. Często udziela się w wydarzeniach z życia studenckiego i szkolnego. Zaangażowany był m.in. w Dzień Kultury Tureckiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz Dni Kultury Tureckiej wWyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.
Jako absolwent Wyższej Szkoły Turystyki i Hotelarstwa w Istambule i jako działacz z trzydziestoletnim doświadczeniem w branży turystycznej, był promotorem pierwszych lotów czarterowych z Gdańska do Turcji. Odbywało się to w ramach współpracy z największymi na rynku touroperatorami. Jest aktywnym propagatorem rynku polskiego wśród inwestorów z Turcji.

Uczestniczył w wielu spotkaniach i warsztatach dla biznesmenów polskich, tureckich, norweskich , hiszpańskich i wielu innych. Takie warsztaty stały się świetną okazją do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz dobrą promocją regionu pomorskiego.Prezesura w Towarzystwie Polsko - Tureckim umożliwiła Hasanowi Ciftci podjejmowanie wielu nowych działań na rzecz integracji cudzoziemców z Polakami.

Design by : Pol-tur.org.
Copyright 2013 Towarzystwo Polsko-Tureckie
Website Security Test